Lokalizacja: Olsztyn

Kancelarie frankowe Olsztyn

Jesteś Frankowiczem i myślisz nad pozwaniem banku. Jedną z najważniejszych decyzji jaką musisz podjąć i jaka będzie miała wpływ na twój proces to decyzja odnośnie wyboru dobrej kancelarii frankowej.

Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się jasna. Wchodząc do internetu i wpisując „Kancelarie frankowe Olsztyn” otrzymujesz informację, że w Twoim mieście jest wielu specjalistów od spraw kredytów we frankach.

Każdy twierdzi, że ma doświadczenie w walce z bankami i za darmo przeanalizuje Twoją sprawę.

Ile jest kancelarii frankowych w Olsztynie?

Czy jednak faktycznie na rynku jest wielu specjalistów od spraw frankowych? Niestety tak nie jest. Duża popularność spraw frankowych sprawiła, że wielu adwokatów oraz radców prawnych z dnia na dzień się przekwalifikowało. Zmienili opisy ofert i stali się ekspertami od spraw frankowych.

Firmy od odszkodowań a nawet pośrednicy kredytowi założyli sp. z o.o. i także starają się pozyskać zlecenia od osób posiadających kredyty we frankach.

Czasami nawet adwokaci lub radcowie prawni postanowili skorzystać z usług pośredników, którzy to podając się za ekspertów od spraw frankowych kierują klientów od ich kancelarii.

Recenzje Kancelarii Frankowych z Olsztyna i innych miast

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Adwokat Paweł Borowski 

✅ Kancelaria Radca Prawny Barbara Garlacz

 Mazur i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych


Taka sytuacja spowodowała, że znalezienie dobrej kancelarii, która dodatkowo przedstawi uczciwą ofertę jest obecnie bardzo trudne.

Należy pamiętać, że przed wyrokiem TSUE z października 2019 r. Sprawy frankowe nie były tak popularne i zajmowało się nimi tylko kilkunastu prawników w Polsce.

Oni wypracowali standardy walki z bankami, jeśli słyszymy o korzystnych dla frankowiczów wyrokach w sądach to są to najprawdopodobniej wyroki właśnie tych kancelarii, i na wiedzy tych właśnie kancelarii nowe kancelarie w większości opracowują swoje pozwy.


Baza kancelarii frankowych w Olsztynie

W naszej bazie staramy się gromadzić tylko sprawdzone kancelarie frankowe z dużym doświadczeniem oraz odpowiednią renomą na rynku. Pamiętaj, że nasza baza to jedynie wskazówka, mała podpowiedź. Aby dobrze wybrać prawnika do sprawy frankowej musisz poświęcić czas i samodzielnie zapoznać się z tematem spraw frankowych.

Podstawowa wiedza jest niezbędna aby ocenić czy dana kancelaria ma doświadczenie a także ocenić czy zasady współpracy oraz oferta jest korzystna.

Są to informacje do których musisz dojść samodzielnie. W naszym portalu znajdziesz także artykuły, które pomogą ci wybrać dobrego prawnika do obsługi sprawy kredytu frankowego

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:
? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach
Kancelarie kredyt we frankach – na co uważać rozliczając się z prawnikiem?

Pokazuje 1 - 1 z 1
Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska
3.211
ul. Mickiewicza 14/1 , 10-509, Olsztyn