PLN - Polish Zloty
CHF
4,25
poniedziałek, 2 sierpnia, 2021

Koronawirus, sądy i frankowicze

Brakuje pracowników i sędziów w sądach. powód? Koronawirus. Nie wszystko można zrobić zdalnie.

Codziennie od 10% do 20% pracowników nie może pracować. Sądy na terenie całego kraju. Infekcja i izolacja są zablokowane. Sprawa może zostać skreślona z listy w ostatniej chwili, ponieważ wieczorem lub rano otrzymasz informację, że ktoś jest chory lub miał kontakt z osobą zarażoną.

Prezes sądu powiedział, że to cios dla naszej sądowej pracy, ale z drugiej strony nikt nie może nic zrobić. Ponadto umożliwiają pracownikom pracę zdalną. Ale nie może być wszędzie.

Sąd Okręgowy w Kielcach zmniejszył ostatnio liczbę pracowników o 25, w tym 8 sędziów. – Na razie dobrze się dogadujemy, ale sytuacja jest coraz trudniejsza – powiedział Rzeczpospolitej Ryszard Sadlik, prezes Sądu Okręgowego w Kielcach. Podobnie sytuacja wygląda w całej Polsce. dowód? Dziś w Sądzie Rejonowym w Gdańsku nie pracuje 20 osób. -Prezes Rafał Terleki (Rafał Terleki) Rzeczpospolita poinformował, że 10 osób ma chorobę Covid, a 10 jest w izolacji, podobnie jak sądy w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

FrankNews
FrankNews.pl składa się z ekspertów od spraw frankowych, prawników, dziennikarzy. Aktywnie śledzimy rozwój problematyki frankowej już od 2014 r, obserwujemy rozwój orzecznictwa oraz podmiotów oferujących pomoc prawną dla frankowiczów. Nasze artykuły regularnie publikowaliśmy w mediach oraz portalach internetowych. W 2020 r. postanowiliśmy stworzyć portal dzięki któremu każdy posiadacz kredytu frankowego znajdzie w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje. Tak powstał FrankNews.pl Materiały zamieszczone w serwisie Franknews.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad prawnych. Franknews.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie. Zamieszczone materiały są subiektywnymi wypowiedziami autorów.

Related Articles

Najnowsze