Lokalizacja: Katowice

Kancelarie frankowe Katowice

Zapewne wiesz już, że umowy o kredyty we frankach są kwestionowane przez frankowiczów w sądach. Słyszałeś też pewnie, że Frankowicze wygrywają większość spraw? Czy jednak każdą sprawę frankową można wygrać i każdą umowę unieważnić w sądzie? Czy każdy prawnik poradzi sobie z procesem przeciwko bankowi. Niestety nie! Sprawy frankowe to skomplikowane sprawy wymagające dużej wiedzy prawniczej oraz ekonomicznej. Nie mniej jednak duże zainteresowanie sprawiło, że na rynku pojawiło się setki jak nie tysiące podmiotów oferujących pomoc Frankowiczom. Jak wybrać więc dobrego prawnika do prowadzenia sprawy frankowej w Katowicach?

Musisz wiedzieć, że przed wyrokiem TSUE z października 2019 r. bardzo niewiele kancelarii prowadziło sprawy frankowe. Była to garstka dobrych pranwików – adwokatów i radców prawnych. Jeśli teraz słyszysz o wygranych w sądach – zapewne słyszysz o wyrokach zdobytych właśnie przez tych prawników.

Po wyroku TSUE na rynku pojawiło się wielu nowych adwokatów i radców prawnych ale także firm i pośredników oferujących pomoc dla frankowiczów. Rynek stał się trudny do zweryfikowania i jeśli ktoś nie śledzi tematyki spraw frankowych od dawna może mu być cieżko podjąć dobrą decyzję co do wyboru pełnomocnika.

Musisz wiedzieć także, że obecnie publikowane statystki odnośnie spraw frankowiczów pochodzą z nieoficjalnych źródeł. O wygranych wiemy głowie od kancelarii, które dane sprawy wygrały i opublikowały takie informacje. Przegranymi raczej nikt się nie chwali. Tak więc sprawę frankową nadal można przegrać i to dość łatwo jeśli masz mało doświadczonego prawnika.

Do naszej bazy kancelarii frankowych z Katowic trafiają tylko:

  • prawnicy specjalizujący się tylko w sprawach frankowych
  • posiadający na swoim koncie potwierdzone sukcesy w strach z bankami
  • prowadzący transparentną politykę informowania o swoich sukcesach i porażkach
  • kancelarie posiadające zespół fachowców o potwierdzonych kwalifikacjach i sukcesach
  • prawnicy stosujący się do kodeksu etyki zawodów adwokata oraz radcy prawnego
  • prawnicy, którzy nie współpracują ze spółkami z o.o., pośrednikami, handlowcami

Prawnicy dla frankowiczów w Katowicach

Wybierając prawnika do sprawy frankowej czyli do sprawy w sądzie powinieneś wybrać adwokata lub radcę prawnego. Na rynku jest wiele spółek z o.o. , s.a., pośredników, które nieraz nawet starają się udawać kancelarie. Sprawa frankowa to jednak bardzo poważna kwestia więc odpowiednie jej prowadzenie może zapewnić tylko kancelaria adwokacka lub radców prawnych. I choć pośrednicy i spółki współpracują z kancelariami, to korzystanie z usług pośrednika do sprawy w sądzie jest czymś dość nowym oraz niosącym ze sobą zagrożenia.

W naszej bazie gromadzimy informacje o sprawdzonych kancelariach frankowych, które posiadają wygrane sprawy z bankami na koncie. Pamiętaj, że jest to tylko wskazówka. Przed zleceniem sprawy musisz sam zweryfikować czy prawnik, któremu chcesz zlecić sprawę ma odpowiednie kompetencje, oferuje uczciwą umowę oraz stawki.

Aby dobrze wybrać prawnika do sprawy frankowej musisz poświęcić czas, poznać specyfikę prowadzenia spraw frankowych. Wiele pomocnych informacji znajdziesz w naszych publikacjach.

Jeśli w Twoim mieście nie ma wyróżnionych kancelarii dołącz do dyskusji na forum

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:
? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Kancelarie w pobliżu

 

 

Niestety, nie znaleziono żadnych elementów spełniających podane kryteria.