Lokalizacja: Wrocław

Kancelarie frankowe Wrocław

Nasz serwis internetowy przygotował zestawienie, w którym znajdziesz sprawdzone kancelarie frankowe działające na terenie Wrocławia. Nawiązując współpracę z doświadczonym adwokatem lub radcą prawnym, zwiększasz swoją szansę na sukces. Robimy wszystko aby w bazie mieć kancelarie zajmujące się sprawami frankowiczów praktycznie od samego początku, kiedy to rozpoczęły się w sądach tzw. procesy frankowe, a także kancelarie adwokacie i radców prawnych, którzy posiadają doświadczenie w postaci wygranych spraw z każdym baniem oraz prawomocnych wygranych w sprawach przeciwko bankom. Zapoznaj się z listą i znajdź reprezentanta, który pomoże Ci w sądzie.

Jak wybrać dobrą kancelarię frankową we Wrocławiu?

3 października 2019 roku to ważna data dla frankowiczów. Tego dnia TSUE wydał wyrok korzystny dla poszkodowanych kredytobiorców, który ułatwia im ubieganie się o sprawiedliwość przed polskimi sądami. Od tego czasu w kraju wzrosła liczba kancelarii, które oferują swoją pomoc w tym zakresie. Niestety, ze względu na popularność tego typu spraw wiele kancelarii dla których temat był zupełnie obcy szybko umieściło na swoich stronach informacje jakoby specjalizowali się w sprawach frankowych. Do naszej bazy trafiają jedynie zweryfikowani prawnicy o udokumentowanym doświadczeniu.

Poszukując dobrej kancelarii frankowej we Wrocławiu, należy unikać spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Prawnicy nie mogą świadczyć usług w formie tego typu działalności. Nawiązując współpracę z taką firmą, trafiasz pod opiekę pośredników współpracujących z adwokatami, którzy niekoniecznie mają doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych i bardzo często proponują znacznie zawyżone wynagrodzenia

Czym się kierujemy tworząc bazę kancelarii frankowych?

  • W szczególności zwracamy uwagę czy jedyną specjalizacją kancelarii są sprawy frankowe,
  • Sprawdzamy czy jest to kancelaria adwokacka czy radców prawnych
  • jak długo kancelaria specjalizuje się w sprawach frankowych czy kancelaria posiada korzystne wyroki w sprawach frankowych oraz publikuje ich sygnatury,
  • staramy się w miarę możliwości ustalić czy kancelaria nie stosuje wygórowanych wynagrodzeń zwłaszcza w zakresie premii za sukces.
  • Nie akceptujemy w bazie spółek lub kancelarii korzystających z pośredników
  • Sprawdzamy czy kancelaria przedstawia wyniki swoich prac, wyroki w sposób jasny i transparentny dla Klientów

Szczegółowe kryteria ocen kancelarii frankowych znajdziesz tu – Kryteria oceny kancelarii 

Kancelarie frankowe z Wrocławia

Chociaż wyrok TSUE z 2019 r. wiele ułatwił, nadal musisz ubiegać się o sprawiedliwość przed polskim sądem. Z tego powodu opłaca się wybrać pełnomocnika, który ma na swoim koncie wygrane sprawy frankowe. Jest to najlepszy dowód, że dana kancelaria orientuje się w skomplikowanych zagadnieniach prawnych związanych z tą dziedziną. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia stron internetowych poszczególnych adwokatów i radców prawnych z Wrocławia proponowanych na naszym portalu. Znajdziesz na nich więcej informacji dotyczących doświadczenia danego prawnika.

Przeglądając witryny internetowe prawników z Wrocławia pewnie spodziewałeś się, że wybór kancelarii frankowych jest ogromny. Jednak wcale tak nie jest. Choć wielu prawników we Wrocławiu twierdzi, że posiada ogromne doświadczenie w sprawach frankowych, to faktycznie kancelarii legitymujących się potwierdzonymi sukcesami oraz odpowiednim know how w sprawach frankowych jest bardzo mało. Nie tylko we Wrocławiu ale w całej Polsce. I choć ostatnimi czasy temat kredytów we frankach stał się bliski wielu prawnikom to niestety nie zdążyli oni nabyć jeszcze odpowiedniego doświadczenia. Najbardziej doświasczone kancelarie frankowe to te, które sprawami frankowymi zajmowały się na długo przed tym jak to było modne. To właśnie te kancelarie samodzielnie rozpracowały problematykę spraw frankowych. Obecnie wiele nowych kancelarii na rynku jedynie wzoruje się na ich wyrokach

Zapoznaj się z bazą dostępną na Franknews.pl i wybierz kancelarię, która będzie reprezentować Cię przed sądem. Przed nawiązaniem współpracy z pełnomocnikiem zachęcamy do przeczytania informacji o sprawach frankowych, które udostępniamy na naszym portalu internetowym. Znajomość podstawowych zagadnień prawa w tym zakresie pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję dotyczącą współpracy z adwokatem i przygotować się na nadchodzącą sprawę sądową. Pamiętaj, że nasza baza to jedynie wskazówka – aby wybrać dobrze pełnomocnika musisz samodzielnie zweryfikować doświadczenie prawnika oraz dokonać niezbędnych analiz.

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:
? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Pokazuje 1 - 1 z 1
Adwokat Paweł Borowski
3.492
Władysława Sikorskiego 3H lok 104 , 53-659, Wrocław