Lokalizacja: Warszawa

Kancelarie frankowe Warszawa
Franknews.pl przygotował dla Ciebie bazę, w której przedstawiono rzetelne kancelarie frankowe z Warszawy. Jesteśmy portalem informacyjnym, przeznaczonym dla osób, które zaciągnęły niekorzystne kredyty we frankach szwajcarskich. Na stronie publikujemy dane kontaktowe do adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w reprezentowaniu poszkodowanych osób w tego typu sprawach. Każdy pełnomocnik został przez nas uprzednio zweryfikowany pod kątem doświadczenia – sprawdziliśmy czy kancelaria posiada na swoim koncie korzystne wyroki w sprawach w których pozwała banki.

Kancelaria frankowa – jak wybrać?
Sprawy dotyczące frankowiczów są bardzo skomplikowane, chociaż wyrok TSUE z 2019 roku ułatwił pracę rozstrzygającym je sądom. Nadal jednak musisz przejść przez długą drogę procesową ze swoim bankiem, aby móc odnotować sukces. Z tego powodu wybór odpowiedniego pełnomocnika jest bardzo ważny. Adwokat lub radca prawny będzie odpowiedzialny za sformułowanie Twojego roszczenia oraz przygotowanie kompletnej dokumentacji, która może umożliwić wygraną. Wybór dobrego prawnika do spraw frankowych może także wpłynąć na szybsze zakończenie Twojej sprawy przed sądem.

Po 2019 roku w Polsce powstało wiele spółek z o.o. zajmujących się pośredniczeniem pomiędzy osobami, które zaciągnęły kredyty frankowe, a ich potencjalnymi pełnomocnikami. Firmy te często reklamują się jako kancelarie, jednak te nie mogą być rejestrowane w formie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Nawiązanie współpracy z takim podmiotem jest bardzo ryzykowne, nie masz bowiem możliwości zweryfikowania pełnomocnika, który zostanie oddelegowany do Twojej sprawy. Tylko doświadczony prawnik, najlepiej z wieloletnim doświadczeniem w procesach frankowych dobrze przygotuje Cię do rozprawy sądowej.

Kredyty frankowe – sprawdzone kancelarie z Warszawy
Sprawy frankowiczów były rozstrzygane w polskich sądach jeszcze przed wyrokiem TSUE. W naszym zestawieniu trafisz na adwokatów i radców prawnych, którzy zajmowali się pełnomocnictwem w tym zakresie jeszcze w 2014 roku! Dla osób mających zaciągnięte kredyty frankowe takie kancelarie z Warszawy będą najbardziej odpowiednie.

Przed rozpoczęciem procesu sądowego z bankiem, powinieneś dobrze orientować się w podstawowych zagadnieniach związanych z kredytami frankowymi. Na portalu Franknews.pl masz dostęp do wielu merytorycznych artykułów, w których eksperci z dziedziny prawa poruszają najważniejsze kwestie z tej dziedziny. Zapoznaj się z informacjami na naszej stronie, a łatwiej będzie Ci wybrać najlepszą kancelarię! Dowiesz się też więcej o szczegółach na temat procesów frankowych z przeszłości, dzięki czemu lepiej przygotujesz się do własnej sprawy.

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:

? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Pokazuje 1 - 4 z 4
Kancelaria Radcy Prawnego Radosława Górskiego
3.230
Karolkowa 28a/6 , 01-207, Warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Garlacz
3.258
ul. Siedmiogrodzka 7 lokal nr 7 , 01-204 Warszawa, Warszawa
Kancelaria Adwokacka adwokat Jacek Sosnowski - ...
3.850
Grzybowska 4/193, , 00-131, Warszawa
na bank Orski Dąbrowska Radcy Prawni s.c.
Poznańska 38 lok. 5 , 00-689, Warszawa