Lokalizacja: Szczecin

Kancelarie frankowe Szczecin
Przygotowaliśmy dla Ciebie wykaz adwokatów i radców prawnych, specjalizujących się w sprawach sądowych o kredyty frankowe. Każda kancelaria ze Szczecina z zestawienia została przez nas wcześniej zweryfikowana, dlatego znajdziesz tutaj wyłącznie doświadczonych prawników. W bazie umieszczamy tylko tylko kancelarie adwokacie lub radców prawnych, nie znajdziesz w niej spółek z o.o. lub kancelarii wykorzystujących spółki jako pośredników. Franknews.pl to serwis na bieżąco publikujący przydatne informacje na temat postępowań sądowych w zakresie zobowiązań we frankach. Jest to nasza specjalizacja, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Ci nawiązanie współpracy z możliwie najlepszym reprezentantem.
Na co zwrócić uwagę, szukając kancelarii frankowej?
Po destabilizacji waluty Szwajcarii osoby, które zaciągnęły kredyty frankowe, znalazły się w dramatycznej sytuacji. Część z nich zdecydowała się wejść na drogę sądową z bankami, ze względu na kontrowersyjne zapisy w umowach kredytowych. 3 października 2019 roku Trybunał Sprawiedliwości UE wydał orzeczenie, które ułatwiło pracę sądów rozstrzygających takie sprawy. Jednak nadal chcąc ubiegać się o swoje prawa, musisz przygotować się na proces z kredytodawcą.

Obecnie masz do dyspozycji mnóstwo kancelarii frankowych oferujących swoje pełnomocnictwo w tym zakresie. Jednak ze względu na popularność procesów o kredyty frankowe często podejmują się ich pełnomocnicy bez wystarczającego doświadczenia. W poszukiwaniu najlepszego adwokata lub radcy prawnego lepiej unikać firm zarejestrowanych jako sp. z o.o. Prawnicy mają zakaz rejestrowania takich spółek, więc należą one do pośredników przeważnie bez wykształcenia prawniczego. Na Franknews.pl znajdziesz wykaz uprzednio zweryfikowanych adwokatów o udokumentowanych sukcesach w sprawach frankowych.


Kredyty frankowe – kancelarie ze Szczecina
Wybranie dobrego adwokata jest kluczowe. Realizowanie procesu tego typu wymaga od niego szerokiej wiedzy i doświadczenia. Kancelaria frankowa musi przygotować dla Ciebie komplet dokumentacji i wystosować odpowiednie pisma, do czego potrzebne są odpowiednie kwalifikacje. Mniej wprawiony prawnik ze Szczecina może nie wykorzystać całego potencjału Twojej sprawy, co narazi Cię tylko na niepotrzebną stratę czasu i pieniędzy, a być może także przegraną w sądzie. Pamiętaj pozwać bank możesz tylko raz, jeśli przegrasz będziesz żyć z kredytem frankowym do momentu jego spłaty.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które publikujemy na bieżąco na portalu Franknews.pl. Znajdziesz tutaj wiele praktycznych porad dotyczących kredytów frankowych, historie poszkodowanych, którzy wygrali sprawy z bankami, a także artykuły eksperckie napisane przez prawników i finansistów. Lektura zebranych w serwisie publikacji ułatwi wybranie odpowiedniej kancelarii, jak i pozwoli Ci lepiej przygotować się na nadchodzącą rozprawę w sądzie.

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:

? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Pokazuje 1 - 1 z 1