Lokalizacja: Łódź

Kancelarie frankowe Łódź
Jeśli szukasz dobrego prawnika w Łodzi do sprawy kredytu we frankach to zapewne już wiesz, że nie jest to proste zadanie. Większość ogłoszeń na które natrafiasz to kancelarie z niewielkim doświadczeniem, które zajęły się sprawami frankowymi dopiero po wyroku TSUE z października 2019 r. lub co jeszcze gorsze pośrednicy lub pseudo kancelarie działające w formie spółek z o.o. lub s.a.

W takiej sytuacji zlokalizowanie dobrej kancelarii do obsługi kredytu we frankach to wyjątkowo trudne zadanie.

Franknews.pl to portal informacji dla frankowiczów, od lat obserwujemy rynek usług prawnych skierowanych do frankowiczów, obserwujemy podmioty działające na rynku i śledzimy publikowane przez nie wyroki. W naszej bazie umieszczamy tylko sprawdzone kancelarie frankowe posiadające na swoim koncie wygrane z bankami. Nie zamieszczamy informacji o pośrednikach prowadzących działalność jako sp. z o.o. lub kancelarii, które korzystają z tego typu pośredników.
TOP 10 wskazówek przy wyborze kancelarii frankowej

jeśli szukasz kancelarii frankowej najlepiej wybierz kancelarie, które specjalizują się TYLKO  w sprawach frankowych – a nie jest to jedynie jedna z ich specjalizacji
wybierz kancelarie, która ma minimum 4 letnie doświadczenie, najlepsze kancelarie rozpoczęły prace nad sprawami frankowymi w 2013-2014 r.
możesz wybrać kancelarie z innego miasta, wyspecjalizowane Kancelarie Frankowe prowadzą sprawy w sądach na terenie całego kraju
wybieraj tylko kancelaria co prezentują na swoich stronach wyroki wraz z sygnaturami oraz opisują jak je uzyskały
wybieraj tylko kancelarie prowadzone przez adwokatów oraz radców prawnych a unikaj pośredników, szczególnie sp. z o.o.
uważaj jeśli prowizja od sukcesu liczona jest „od korzyści” lub kancelaria używa sformułowania, że saldo kredytu spada do 0, wówczas prowizja może być naliczona w zawyżonej wartości
uważaj na kancelarie co proponują niskie wynagrodzenie początkowe oraz wysoki procent od wygranej – zwłaszcza gdy jest liczony od „korzyści”
nie ufaj opiniom Google – ufaj tylko gdy kancelaria prezentuje wyroki, wygrane sprawy z bankami
lepiej mieć doświadczonego prawnika z drugiego końca Polski, niż średniego prawnika pod domem.
Cena nie może być kluczowym kryterium wyboru, pamiętaj że dobre kancelarie się cenią

Kancelaria kredyt we frankach Łódź czy inne miasto?
Sprawy kredytów frankowych nie wymagają tego abyś wynajmował prawnika ze swojego miasta, tym bardziej jeśli chcesz pozwać bank w mieście gdzie bank ma siedzibę czyli np w Warszawie. Dlatego w naszej bazie znajdziesz prawników z całej Polski. Nasza lista to jedynie mała wskazówka, wybór dobrej kancelarii wymaga czasu oraz zrozumienia chociażby podstaw procesu frankowego.

Recenzje Kancelarii Frankowych z Łodzi i innych miast
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

✅ Kancelaria Radca Prawny Barbara Garlacz

 Kancelaria adwokat Paweł Borowski

Każda kancelaria pozywa nieco inaczej, stosuje inne formy rozliczenia, ma inne strategie procesowe oraz różne podejście do różnych banków. Aby dokonać dobrego wyboru musisz być w stanie to ocenić. Na naszym portalu zamieszczamy także artykuły z najważniejszymi dla frankowiczów informacjami, które pozwolą ci odpowiednio przygotować się do rozmowy z prawnikiem oraz podjąć odpowiednią decyzję.

Od każdego frankowicza wymaga to jednak zaangażowania. Nasza lista nie stanowi rekomendacji żadnej kancelarii, a ewentualne opinie użytkowników nie są w żaden sposób weryfikowane.
Ile jest sprawdzonych kancelarii frankowych w Łodzi w 2022 r. 
Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Pomimo, że sprawy frankowe są obecnie na topie to większość prawników dopiero ich się uczy. Jeśli chcesz aby Twoją sprawę prowadziła Topowa kancelaria prawdopodobnie nie będzie ona pod Twoim domem. Jednak jest to tylko pozorny dyskomfort. Kancelaria frankowa może być w dowolnym mieście jeśli tylko prowadzi sprawy w sądzie w którym chcesz złożyć pozew.

 

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:
? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Pokazuje 1 - 1 z 1