Lokalizacja: Poznań

Kancelarie frankowe Poznań
Jeśli interesują Cię doświadczone kancelarie frankowe z Poznania, Franknews.pl to dobre miejsce na rozpoczęcie poszukiwań! Nasz portal został stworzony z myślą o osobach, które zaciągnęły w przeszłości kredyty w CHF na niekorzystnych dla siebie warunkach i chcą ubiegać się o sprawiedliwość przed sądem. Jesteśmy serwisem ogólnokrajowym, dlatego znajdziesz tutaj też wykaz kancelarii frankowych z wielu innych polskich miast. Specyfika spraw frankowych jest taka, że nie musisz wybierać prawnika ze swojego miasta, dlatego u nas znajdziesz prawników z wielu miast.

Dzięki temu możesz wyszukać nie tylko dobrego prawnika ale także korzystną ofertę. Wszyscy prawnicy trafiający do bazy, są uprzednio weryfikowani pod kątem doświadczenia, staramy się zweryfikować czy kancelaria posiada na swoim koncie korzystne wyroki w sprawach w których pozwała bank.

Do naszej bazy kancelarii frankowych z Poznania trafiają tylko:

kancelarie specjalizujące się TYLKO w sprawach frankowych
kancelarie posiadające na swoim koncie potwierdzone sukcesy w sporach z bankami, wielokrotne wygrane z bankami
prowadzące transparentną politykę informowania o swoich sukcesach i porażkach
kancelarie posiadające zespół fachowców o potwierdzonych kwalifikacjach i sukcesach
prawnicy stosujący się do kodeksu etyki zawodów adwokata oraz radcy prawnego
kancelarie posiadające obowiązkowe ubezpieczenie OC
prawnicy, którzy nie współpracują ze spółkami z o.o., pośrednikami, handlowcami

Jak znaleźć najlepszą kancelarię frankową w Poznaniu?
TSUE wydał w 2019 roku korzystny wyrok dla frankowiczów, który wpłynął na orzeczenia w sprawach między kredytobiorcami a bankami. Dzięki temu procesy sądowe przebiegają sprawniej i więcej poszkodowanych ubiega się o swoje prawa.

Z tego powodu na rynku pojawiło się wiele podmiotów gospodarczych, które proponują swoje usługi w tym zakresie. Jednak część z nich, często zarejestrowanych jako sp. z o.o., to „sztuczne” kancelarie, jedynie pośredniczące w kontaktach między prawnikiem a kredytobiorcą. Nawiązując z nimi współpracę, nie masz pewności, że przydzielony Ci adwokat jest doświadczony w procesach frankowych.

 Kryteria wyboru dobrej kancelarii frankowej:

wybieraj tylko kancelarie, które publikują wyroki i sygnatury spraw na swoich stronach
nie ufaj kancelariom, które podają „swoje” wygrane tylko w prywatnych wiadomościach
szczególnie ceń kancelarie, które posiadają specjalizację tylko w sprawach frankowych oraz opisują jak toczyły się dane sprawy przed sądem oraz podają konkretne rozstrzygnięcia
bądź czujny gdy kancelaria podaje „wygraliśmy 600 spraw” – nie ma obecnie takich kancelarii – najlepsze Kancelarie Frankowe mają po ok 100-150 zwycięstw. Często kancelarie podają ilość spraw ale nie dodają czy chodzi o sprawy frankowe
uważaj na kancelarie, które publikują NAKAZY ZAPŁATY w postępowaniach upominawczych wskazując, że to są sukcesy w sprawach frankowych

W naszej bazie trafisz tylko na zweryfikowanych pełnomocników. Każdy prawnik z zestawienia ma udokumentowane sukcesy w procesach z tej dziedziny. Jest to bardzo ważna kwestia. Aby wygrać sprawę z bankiem, potrzebna jest duża wiedza i doświadczenie. Proponowane przez nas kancelarie frankowe często reprezentowały poszkodowanych jeszcze w czasach przed wyrokiem TSUE z 2019 roku. Nawiązanie współpracy z nimi zwiększa Twoje szanse na korzystne zakończenie procesu z kredytodawcą.

Nie opieraj się jednak tylko na naszej bazie, to cenna wskazówka jednak podczas wyboru kancelarii liczy się jeszcze kilka innych kwestii – m in. sposób w jaki kancelaria pozywa oraz cena. Wybór kancelarii to kwestia w którą musisz samodzielnie włożyć odpowiedni wysiłek aby zgłębić tajniki prowadzenia sprawy frankowej.

Recenzje Kancelarii Frankowych z Poznania i innych miast
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

✅ Kancelaria Radca Prawny Barbara Garlacz

Kancelaria adwokat Paweł Borowski

 Mazur i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

Postaw na doświadczone kancelarie frankowe z Poznania
Mimo orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE wciąż musisz wystąpić na drogę sądową z bankiem, w którym zaciągnąłeś kredyt w szwajcarskiej walucie. Przygotowanie kompletnej dokumentacji oraz sformułowanie roszczenia warto powierzyć doświadczonym pełnomocnikom, którzy dobrze orientują się w sprawach kredytów we frankach. Kancelarie niespecjalizujące się w procesach frankowych często nie mają wiedzy i umiejętności, aby właściwie reprezentować poszkodowanych, co znacznie zmniejsza Twoją szansę na wygraną.

Każda kancelaria frankowa z Poznania z naszego portalu jest wstępnie weryfikowana, ale to do Ciebie należy ostateczna decyzja o nawiązaniu współpracy. Przed wybraniem pełnomocnika możesz merytorycznie przygotować się na czekającą Cię sprawę sądową. Na Franknews.pl systematycznie publikujemy poradniki i artykuły, które na pewno okażą się przydatne!

Sprawdź też, które kancelarie polecają inni na forum dla Frankowiczów
Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:

 Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
 Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
 Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Pokazuje 1 - 3 z 3
Kancelaria Radcy Prawnego Zandecki
3.837
Głogowska 86/6, 60-262, Poznań
Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna
3.85
Śląska 20, 60-614, Poznań