Lokalizacja: Gliwice

Kancelarie kredyty we frankach Gliwice
Widzisz przed sobą bazę kancelarii w Gliwicach, które specjalizują się w pomocy klientom, którzy doświadczyli konsekwencji niekorzystnego kredytu frankowego. Na przestrzeni ostatnich lat istniało zaledwie kilkanaście kancelarii, które były swoistymi prekursorami w tematach frankowiczów. Właśnie oni są zamieszczeni w naszej bazie, jak również wszyscy, których historia zakończeń spraw jest zdecydowanie pozytywna dla klientów.

Od czasu wyroku TSUE z 2019 roku widzimy coraz więcej pozwów frankowiczów, co sprawia, że jest duży popyt na doświadczonych prawników. Jak takiego znaleźć?
Kredyty we frankach – kluczem dobra kancelaria
Od czasu wspomnianego wyroku wiele firm zaczęło oferować swoją pomoc, którą określają jako specjalistyczną. Bardzo rzadko jednak ma to jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości. Nasz ranking kancelarii frankowych pokazuje, że jest ich niewiele, a wszystkie one mają długą historię. Z racji na stres klientów, który jest całkowicie zrozumiały, warto unikać niedoświadczonych prawników – tutaj mowa o wszystkich pośredniczących spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i niedawno przebranżowionych na kancelarie frankowe firm.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że weryfikacja kancelarii może być trudna, dlatego zamieszczamy na naszym portalu artykuły, które pomogą każdemu w tym zadaniu, jak i dostarczą najważniejszych informacji o kredytach frankowych. Niestety, jak mówi nasz codzienny monitoring ruchów banków, ugody dla frankowiczów są bardzo niekorzystne, co sprawia, że dobry prawnik jest teraz jeszcze ważniejszy, gdyż nie obędzie się bez sprawy sądowej.

Z racji na niewielką ilość dobrych kancelarii, frankowicze w Gliwicach mogą musieć szukać kogoś poza swoim miastem. Nie jest to jednak minus. Pamiętaj, że to nie lokalizacja pełnomocnika jest ważna, a jego kwalifikacje i znajomość sprawy. Nasza baza danych jest tylko wskazówką – to Ty musisz zająć się kontaktem z daną placówką, jak i omówieniem swojej indywidualnej sprawy. Ważne, aby mieć pewność, co do warunków współpracy, gdyż najczęściej masz tylko jedną szansę na wygraną z bankiem.
Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:
? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
?Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach
? Czy każda kancelaria frankowa pozywa i działa tak samo?
Oprócz bazy lokalnej sprawdź ogólnopolski ranking

 

Pokazuje 1 - 1 z 1
Kancelaria Adwokacka adwokat Jacek Sosnowski - ...
4.414
Zwycięstwa 8/5 , 44-100, Gliwice
Open Now