Lokalizacja: Rzeszów

Kancelarie frankowe Rzeszów

Banki przez wiele lat oferowały, jak zapewniały atrakcyjne kredyty w szwajcarskich frankach, które umożliwiały pozyskanie środków potrzebnych do inwestycji lub zakupu nieruchomości. Niestety zmiany kursów walut oraz niektóre nieuczciwe praktyki wykorzystywane przez banki doprowadziły do poważnego kryzysu i niewypłacalności wielu kredytobiorców.

Wiele osób do dziś nie może uporać się ze swoim zadłużeniem, dlatego przygotowaliśmy specjalny portal, na którym możesz znaleźć bazę wyspecjalizowanych kancelarii frankowych w Rzeszowie i całej Polsce, zajmujących się sprawami frankowiczów.

Jak znaleźć kancelarię w Rzeszowie?

Na naszym portalu informacyjnym można znaleźć informacje o kancelariach, które pomagają frankowiczom oraz porady, jak sobie poradzić z kredytami zaciągniętymi we frankach. Na stronie publikujemy i regularnie odnawiamy dane kontaktowe oraz informacje o doświadczeniu adwokatów i kancelarii prawnych w Rzeszowie i innych polskich miastach.

Na co musisz zwrócić uwagę wybierając Kancelarie Frankowe?

  • od kiedy kancelaria zajmuje się sprawami frankowymi – najlepiej jeśli robi to minimum 3-4 lata
  • czy kancelaria publikuje informacje o wygranych sprawach
    ile kancelaria ma wygranych? – najlepsze kancelarie prowadzące sprawy frankowe mają ok 100 wygranych
  • czy jedyną specjalizacją kancelarii są sprawy frankowe – unikamy kancelarii, które sprawy frankowe robią przy okazji lub jedynie mają wyspecjalizowane działy dla frankowiczów
  • koniecznie sprawdź czy kancelaria jest prowadzona przez adwokata lub radcę prawnego i nie jest sp. z o.o.
  • unikaj kancelarii oferujących małe wynagrodzenie początkowe i duże wynagrodzenie 10-30% za sukces tym bardziej jeśli liczone jest od „korzyści”

Bardzo cenimy sobie opinię internautów korzystających z naszego portalu, dlatego każdy specjalista i kancelaria, która jest widoczna na portalu ma możliwość wystawienia jej opinii.

Sprawy frankowiczów wstrząsnęły całą Polską i od samego początku wzbudzały wiele emocji – niestety głównie tych negatywnych. Przez długi okres sprawy frankowiczów były bardzo trudne nawet dla najbardziej doświadczonych prawników, jednak wyrok ogłoszony w 2019 roku przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej umożliwił łatwiejsze przyjmowanie decyzji przez sądy w takich sprawach.

Nie zmienia to jednak faktu, że pomoc specjalisty wciąż jest konieczna, aby droga procesowa z bankiem zakończyła się oczekiwanym rezultatem.

Kancelarie frankowe, których można znaleźć na naszej stronie, zapewniają indywidualne podejście do problemu każdego klienta – staramy się wyróżniać tylko ściśle wyspecjalizowane kancelarie z licznymi sukcesami na koncie. Nie mniej jednak każdorazowo musisz samodzielnie przeprowadzić analizę, gdyż sytuacja na rynku kancelarii frankowych jest bardzo dynamiczna. Pomocny może być nasz Ranking Kancelarii Frankowych

Adwokaci zajmują się m.in. zebraniem wszystkich potrzebnych dokumentów i sformułowaniem roszczenia, które pozwalają na dobre prowadzenie procesu.

Profesjonalna pomoc prawnika w Rzeszowie

Wspomniany wyrok z 2019 roku znacznie ułatwił sądom podejmowanie decyzji w sprawach osób, które wzięły kredyt we frankach, dlatego wiele firm zaczęło proponować pomoc i pełnomocnictwo.

Niestety nie każda z takich firm często starających się sprawić wrażenie, że są kancelariami zapewnia rzeczywiście profesjonalną pomoc. Jedynym sposobem, aby upewnić się, że sprawą będzie zajmował się doświadczony prawnik, jest skorzystanie z oferty kancelarii lub radcy, który oferuje swoją pomoc jako kancelaria adwokacka lub radców prawnych o ścisłej specjalizacji w sprawach frankowych.

Lokalizacja kancelarii nie ma znaczenia przy rozprawach sądowych związanych z kredytami we frankach, jednak dla wielu osób spotkanie i konsultacja z prawnikiem to zastrzyk pewności siebie, który dodaje wiary w pomyślną decyzję sądu.

Nasz portal powstał z myślą o wszystkich frankowiczach, dlatego na naszej stronie można znaleźć informacje o kancelariach prawniczych w Rzeszowie, które pomogą w rozwiązaniu sporu z bankiem, który jest związany z kredytem we frankach.

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:
? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Pokazuje 1 - 2 z 2
Adwokaci dr Izabela Pączek & Krzysztof Pączek
3.725
aleja Tadeusza Rejtana 27 A , 35-310, Rzeszów
AWS Kancelaria Adwokaci Wiczkowski i Stąchor
3.18
Generała Jarosława Dąbrowskiego 25 , 35-036, Rzeszów