Lokalizacja: Legnica

Codziennie widzisz pewnie setki reklam „kancelarii” oferujących pomoc dla frankowiczów. Jeśli dopiero zaczynasz poszukiwania to pewnie jeszcze nie wiesz, że większość tych „kancelarii” to tak naprawdę pośrednicy, sp. z o.o. a nie adwokaci czy radcowie prawni, a współpraca z nimi cechuje się zupełnie innymi regułami niż z kancelariami adwokackimi czy radców prawnych a czasem niesie ze sobą spore ryzyko.

Sprawy frankowe należą jednak do spraw bardzo skomplikowanych i aby wygrać bankiem należy wybrać do sprawy adwokata lub radcę prawnego z dużym doświadczeniem.

Nie jest istotne czy kancelaria jest z Twojego miasta czy z drugiego końca Polski, ważne żeby prawnik był doświadczony, umowa z kancelarią była przejrzysta a wynagrodzenie liczone w sposób prosty i zrozumiały.

W naszej bazie staramy się budować listę sprawdzonych prawników z całego kraju. O ile wiele sprawdzonych kancelarii jest w takich miastach jak Warszawa, Wrocław czy Poznań to niestety nadal nie w każdym mieście znajdziesz dobrego prawnika do prowadzenia sprawy.

Poszukując dobrych kancelarii frankowych staramy się zweryfikować czy dana kancelaria posiada w swoim dorobku wygrane sprawy z bankami, jak długo zajmują się sprawami frankowymi, czy przyjmują sprawy jedynie bezpośrednio nie korzystając z pośredników w postaci sp. z o.o. lub s.a . Lista kancelarii frankowych, które znajdziesz u nas w bazie to jednak dopiero wstępna wskazówka. Musisz poświęcić samodzielnie czas na weryfikacje kancelarii oraz sprawdzenie oferty prawnika. Pomocne mogą być artykuły które także znajdziesz u nas w serwisie. 

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:

? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?

? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.

? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach

Kancelarie kredyt we frankach – na co uważać rozliczając się z prawnikiem?

Niestety, nie znaleziono żadnych elementów spełniających podane kryteria.