Lokalizacja: Białystok

Kancelarie Frankowe Białystok
W Białymstoku jak i w każdym innym polskim mieście żyje dziesiątki tysięcy rodzin które wciąż spłacają lub już spłaciły kredyt we frankach. Zarówno jedni jak i drudzy mogą pozwać bank o unieważnienie kredytu we frankach lub odfrankowienie. Z uwagi jednak na bardzo skomplikowany charakter spraw frankowych niezbędna jest do tego dobra kancelaria frankowa.

Frankowicze reprezentowani przez dobre kancelarie obecnie wygrywają w sądach ok 90% spraw. Zdarzają się nadal jednak porażki. Możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną jeśli świadomie wybierzesz prawnika oraz będziesz posiadał chociaż minimalną wiedzę na temat procesów frankowych.

Poszukując sprawdzonej kancelarii frankowej w Białymstoku w szczególności zwróć uwagę:

czy jedyną specjalizacją kancelarii są sprawy frankowe – najlepsze kancelarie mają tylko jedną specjalizację – prowadzenie spraw frankowych
nie szukaj kancelarii w swoim mieście na siłę. Prawnik może być z innego miasta najważniejsze aby miał doświadczenie.
jak długo kancelaria prowadzi sprawy frankowe – 2 letnie doświadczenie to zdecydowanie za mało. Najlepsze kancelarie prowadzą sprawy frankowe od 2014-2015 r.
czy kancelaria publikuje wyroki na stronie www i publicznie podaje ich sygnatury oraz opisy wygranych spraw – zwróć uwagę ile kancelaria ma wyroków 5 czy 10 wygranych to za mało. Najlepsze kancelarie frankowe mają po kilkadziesiąt wygranych
merytoryczne wpisy na blogu nie świadczą o doświadczeniu prawnika
kluczowe są wyroki, po tym poznasz naprawdę doświadczone kancelarie
unikaj kancelarii o wielu specjalizacjach, które sprawy frankowe robią obok wielu innych.
wybieraj tylko wykwalifikowane kancelarie adwokackie lub radców prawnych
podchodź z dystansem do pochlebnych opinii w Google, najlepszą rekomendacją kancelarii są wygrane sprawy frankowe i wyroki, tego nie można spreparować
unikaj kancelarii, które wykorzystują sp. z o.o., pośredników, handlowców albo nie etyczne formy reklamy aby pozyskać Klienta.

Najlepsze kancelarie frankowe mają Klientów z polecenia

Na portalu FrankNews.pl znajdziesz najważniejsze informacje dla frankowiczów, porady, opinie a także listę kancelarii frankowych ze wszystkich miast w Polsce w tym z Białegostoku.

Niestety nie w każdym mieście są obecnie kancelarie które faktycznie mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w sprawach frankowych. W niektórych miastach zatem nasza lista może być pusta.

Recenzje Kancelarii Frankowych z Białegostoku i innych miast
Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria Adwokat Paweł Borowski 

✅ Kancelaria Radca Prawny Barbara Garlacz

 Mazur i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

W przypadku spraw frankowych jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby kancelaria frankowa była z innego miasta niż twoje miasto zamieszkania.

W naszej bazie staramy się zgromadzić tylko kancelarie adwokackie lub radców prawnych, które posiadają sukcesy w sprawach frankowych. Jednak z uwagi na dużą dynamikę rynku to jest jedynie wskazówka, poszukując prawnika musisz sam sprawdzić kancelarię, której chcesz zlecić sprawę, uważnie przeanalizować umowę oraz kwestię wynagrodzenia.

Nasza baza to tylko wskazówka, aby dobrze wybrać prawnika do sprawy musisz wykazać się inicjatywą i samodzielnie zweryfikować kancelarie. Pomocny może być także nasz Ranking Kancelarii Frankowych

Pamiętaj – bank możesz pozwać tylko raz! Przygotuj się do tego najlepiej jak możesz oraz wybierz najlepszego prawnika!

Zapoznaj się z pomocnymi artykułami:
? Jak wybrać kancelarię do sprawy kredytu frankowego?
? Pytania do kancelarii frankowych przed rozpoczęciem sprawy.
? Pozew i pierwsze kroki frankowicza w sprawie o kredyt we frankach
Kancelarie kredyt we frankach – na co uważać rozliczając się z prawnikiem?

Pokazuje 1 - 1 z 1
Kancelaria Radcy Prawnego Robert Choiński
ul. Lipowa 19/21 III piętro , 15-424, Białystok